Om oss

Fremo er et rekrutterings- og bemanningsbyrå med lang erfaring fra jobbmarkedet i Midt-Norge. Selskapet ble etablert i 2005 og våre tjenester er rekruttering, bemanning/vikarutleie og utviklingsprosesser.

Kjell-Inge Fremo
Gründer og partner

Mobil 900 22 300
kjell@fremobemanning.no

Jorunn Løseth
Salgsansvarlig og sertifisert rekrutterer DNV

Mobil 907 90 311
jorunn@fremobemanning.no

Renate Fjellheim
Bemanningskonsulent

Mobil 483 66 890
renate@fremobemanning.no

Hege Svendsen
Daglig leder, sertifisert rekrutterer DNV og partner

Mobil 905 87 920
hege@fremobemanning.no

May Romundstad
Rekrutteringskonsulent

Mobil 926 08 017
may@fremobemanning.no

Monica Meslo
Personalkonsulent

Mobil 934 15 522
monica@fremobemanning.no

Harald Torgersen
Partner

Mobil 905 06 200
harald@fremobemanning.no

Kine Kolsvik
Personalkonsulent

Mobil 473 66 352
kine@fremobemanning.no

Jannike Berntsen
Rekrutteringskonsulent

Mobil 977 10 070
jannike@fremobemanning.no

Alexandra Summerson
Seniorrådgiver

Mobil 950 19 945
alexandra@fremobemanning.no

Frode Borren
Konsulent

Mobil 917 26 705
frode@fremobemanning.no

Haakon Fremo
Trainee

Mobil 995 63 553
haakon@fremobemanning.no