Om oss

Fremo er et rekrutterings- og bemanningsbyrå med lang erfaring fra jobbmarkedet i Midt-Norge. Selskapet ble etablert i 2005 og våre tjenester er rekruttering, bemanning/vikarutleie og utviklingsprosesser. Vi har avdelingskontor på Orkanger og i februar 2020 åpnet Fremo avdeling Tromsø.

Kjell-Inge Fremo
Gründer og partner

Mobil 900 22 300
kjell@fremobemanning.no

Jorunn Løseth
Salgsansvarlig, seniorrådgiver og sertifisert rekrutterer DNV

Mobil 907 90 311
jorunn@fremobemanning.no

Oda Stensvold
Bemanningskonsulent

Mobil 906 80 462
oda@fremobemanning.no

Nikolai Amdahl
Researcher

Mobil 408 61 135
nikolai@fremobemanning.no

Hege Svendsen
Daglig leder, sertifisert rekrutterer DNV og partner

Mobil 905 87 920
hege@fremobemanning.no

May Romundstad
Rekrutteringskonsulent

Mobil 926 08 017
may@fremobemanning.no

Magnus Thornton
Bemanningskonsulent

Mobil 926 65 059
magnus@fremobemanning.no

Frank Wikran
Avd. leder Tromsø

Mobil 900 61 353
frank@fremobemanning.no

Harald Torgersen
Partner

Mobil 905 06 200
harald@fremobemanning.no

Kine Kolsvik
Personalkonsulent

Mobil 473 66 352
kine@fremobemanning.no

Julie Sofie Foss-Fremo
Avdelingsleder Fremo Oppvekst

Mobil 452 28 444
Fremo Oppvekst 917 26 100
julie@fremobemanning.no

Renate Fjellheim
Personalkonsulent

Mobil 483 66 890
renate@fremobemanning.no

Alexandra Summerson
Seniorrådgiver

Mobil 950 19 945
alexandra@fremobemanning.no

Monica Meslo
Personalkonsulent

Mobil 934 15 522
monica@fremobemanning.no

Aase Krukhaug
Bemanningskonsulent

Mobil 932 52 257
aase@fremobemanning.no

Hilde Horntvedt
Regnskapsansvarlig

Mobil 478 55 147
hilde@fremobemanning.no